Great Salt Lake Aquafeed Artemia Cysts Konserve Balık Büyütme Yemi 425 gr ( Yumurta )

Great Salt Lake Aquafeed Artemia Cysts Konserve Balık Büyütme Yemi 425 gr ( Yumurta )

Fiyat :
285,00 TL
: 285,00 TL
Havale : 279,30 TL (%2.00 havale indirimi)
Salt Lake Aqua Feed Artemia Cysts 425 gr
Açılmamış artemia yumurtaları

Salt Lake USA.
Garantili yüksek açılım oranı.
Henüz açılmamış Artemia yavruları, yavru balıkları büyütmek için ideal bir canlı yemdir. Aynı zamanda tuzlu sudaki omurgasız ve mercanlar beslemek için de uygundur. 1 tatlı kaşığı yemi 250 ml(1/4 lt) su ile doldurulmuş bir kaba boşaltınız. Suyu iyi havalandırarak, oda sıcaklığında 24 saat bırakın.
Uygun su sıcaklığı 26-28 santigrad derecedir.
 

Salt Lake Aqua Feed Artemia Cysts

Tuzlu su kereviti (Artemia), her türden balık yavrusu için aranan değerli bir tattır. Yetişkin balıklar ve pek çok omurgasız canlı da bu canlı tuzlu su kereviti larvalarını ve yetişkinlerini iştahla yer. Özellikle ABD’nin Utah eyaletindeki Büyük Tuz Gölü’nden gelen Artemia yumurtaları çok kalitelidir. Yumurta kalitesinde en önemli konu çatlama oranı olup 100 adet yumurtadaki çatlayan yumurta ve elde edilen larva miktarını belirtir. Genel olarak Salt Lake orijinli yumurtalarda bir gramda 270 -280.000 dolayında yumurta bulunur.Garantili, mükemmel kuluçkadan çıkma oranı ile küçük ebatlı larvalar çok küçük balık yavruları için önem taşır ve özenle bir araya getirilmiştir.
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.