Meç Plastik Balık Kuluçka Makinası ( Egg Tumbler ) Tek Katlı

Meç Plastik Balık Kuluçka Makinası ( Egg Tumbler ) Tek Katlı
Meç Plastik Balık Kuluçka Makinası ( Egg Tumbler ) Tek Katlı Meç Plastik Balık Kuluçka Makinası ( Egg Tumbler ) Tek Katlı

Meç Plastik Balık Kuluçka Makinası ( Egg Tumbler ) Tek Katlı

9,23 TL
Kategori : Kuluçka Makinesi
Marka : Meç Plastik
Stok Kodu : 8697447986107
Fiyat : 7,83 TL + KDV
Havale : 8,77 TL (%5.00 havale indirimi)
9,23 TL den başlayan taksitlerle!!
Adet
Meç Plastik Balık Kuluçka Makinası ( Egg Tumbler ) Tek Katlı :
 
Döllenmiş yumurtaların dişi balığın ağzından alınarak / kusturularak, gelişim sürecini tamamlamasında kullanılan düzeneğe Kuluçka Makinesi ( Egg Tumbler ) denir.

Dişi balığın strese girmesi, genç ve tecrübesiz olması, yumurtaları kusması / tükürmesi / yutması, diğer balıkların dişi balığı zorlayarak yumurtalarını yemesi vb. nedenlerle, çoğu zaman kuluçka süresi ağızda tamamlanamaz veya verimsiz olur. Bu gibi durumlarda Kuluçka Makinesine ( Egg Tumbler ) ihtiyaç duyulan mükemmel araçtır.
Kuluçka makinesinin cichlid balıkları için faydaları :
  1. Balıklar kuluçka döneminde yıpranmazlar ve formdan düşmezler.
  2. Balıklarınız formdan düşmedikleri için bir sonraki kuluçka dönemi daha erken olur
  3. Kuluçka döneminde balığınız stres veya başka etkenlerden dolayı yumurtaları yutabilir veya tükürebilir. Kuluçka makinesi ile bu riski ortadan kaldırabilirsiniz. Kuluçka makinesi kullanarak riski minimuma indirmiş olursunuz.
  4. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün , sektörün öncü kuruluşlarından Meç Plastik firmasının güvencesinde kaliteli bir üründür

Ürün teknik Özellikleri :

  1. Tek katlı sert plastik tüpten imal edilmiştir.
  2. Toplam yükseklik 19 cm dir.
  3. Ürün çapı 5 cm dir.
  4.  Üzerinde yaklaşık 15 cm hava hortumu , hava vanası ve 2 adet vantuzları bulunmaktadır. Hava vanası sayesinde vereceğiniz havanın ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz.
Ürün nasıl kullanılır :
  •  Dişi cichlid balığının ağzına aldığı yumurtalar 2.günden itibaren bu tüpün içerisine sağılır. Sağılan yumurtalar, alt kısımda (fileli bölümün altı) kalacak şekilde üst kapak kapatılarak ve hava motoru ile hava bağlantısı yapılarak akvaryumun sakin bir köşesine yerleştirilir. Havalanan yumurtalar diğer balıklar zarar vermeden korunarak , balık türü özelliğine göre değişkenlik gösterir şeklide ortalama 10-20 gün içerisinde yumurtadan çıkarlar. Çıkan yavrular , gelişimleri açısından daha geniş bir alana alınmalıdır.
Tavsiye Edilen Ürünler
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.